БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Камшот перманентно вгашений, коли пише.
#1
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:32
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28629923


Та нє, просто він перманентно вгашений, коли пише. Меле всіляку чухню, навіть не усвідомлюючи, що сам собі заперечує.

Там APD з народження і помножений на алкашку повний розпад особистості.
#2
Загальні Обговорення / Re: Укроістерика укрохом"ячків...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:23
Цитата: Red State від Сьогодні в 14:45 Wrote:А якби вдарив щоб тоді писали? Що це нехтування норм міжнародного права, як заявляв фупівській Замартишка у випадку Венесуели.  [Image: smilie1.gif]

Дивлячись хто, адже у кожного своя методичка. Сіоністи та агенти Ізраїлю типу голден апла та інших в штанці би пісялись від радощів. [Image: laugh.gif]
#3
Загальні Обговорення / Re: Зарубіжна фінансова допомо...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:21
Цитата: Red State від Сьогодні в 14:52 Wrote:О! Ну значить ми вам даємо кредит, ви на ці гроші купуєте у нас зброю. А потім ці гроші ви нам ще і повернете. Ну хоч без відсотків і то добре

Ну є ще варіант - ми вам нічого не даємо, ви нічого не купуєте і смокчете бібу, поки кацапи Київ беруть.

Україна - це ж не бармалєйський Іран, а велична демократія. Яке там затягнути пояси, яке там зробити власні ракети. Єврогеї хай башляють, адже ми їх потужно захищаємо.
#4
Загальні Обговорення / Re: Зарубіжна фінансова допомо...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:18
Цитата: Red State від Сьогодні в 14:52 Wrote:О! Ну значить ми вам даємо кредит, ви на ці гроші купуєте у нас зброю. А потім ці гроші ви нам ще і повернете. Ну хоч без відсотків і то добре

Була б в України патріотична влада, то не брала б ніяких позичок, а трусила офшори Зебіла і його камшотів, на "зароблене" (причому в Кацапстані під прикриттям дядєньок-кдбістів) можна було б цілу армію найманців замутити і будь-яку зброю та ППО купити.

Там статки не менші тих заморожених кацапських активів, а може, і більші.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)