БЕГЕМОТІВ НЕМА
Камшот перманентно вгашений, коли пише. - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Камшот перманентно вгашений, коли пише. (/showthread.php?tid=1028)



Камшот перманентно вгашений, коли пише. - обозреватель Вaлентин Зорин - 16-01-2026 16:36

Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:32
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=337011.msg28629923#msg28629923


Та нє, просто він перманентно вгашений, коли пише. Меле всіляку чухню, навіть не усвідомлюючи, що сам собі заперечує.

Там APD з народження і помножений на алкашку повний розпад особистості.
#2
Загальні Обговорення / Re: Укроістерика укрохом"ячків...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:23
Цитата: Red State від Сьогодні в 14:45 Wrote:А якби вдарив щоб тоді писали? Що це нехтування норм міжнародного права, як заявляв фупівській Замартишка у випадку Венесуели.  [Image: smilie1.gif]

Дивлячись хто, адже у кожного своя методичка. Сіоністи та агенти Ізраїлю типу голден апла та інших в штанці би пісялись від радощів. [Image: laugh.gif]
#3
Загальні Обговорення / Re: Зарубіжна фінансова допомо...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:21
Цитата: Red State від Сьогодні в 14:52 Wrote:О! Ну значить ми вам даємо кредит, ви на ці гроші купуєте у нас зброю. А потім ці гроші ви нам ще і повернете. Ну хоч без відсотків і то добре

Ну є ще варіант - ми вам нічого не даємо, ви нічого не купуєте і смокчете бібу, поки кацапи Київ беруть.

Україна - це ж не бармалєйський Іран, а велична демократія. Яке там затягнути пояси, яке там зробити власні ракети. Єврогеї хай башляють, адже ми їх потужно захищаємо.
#4
Загальні Обговорення / Re: Зарубіжна фінансова допомо...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:18
Цитата: Red State від Сьогодні в 14:52 Wrote:О! Ну значить ми вам даємо кредит, ви на ці гроші купуєте у нас зброю. А потім ці гроші ви нам ще і повернете. Ну хоч без відсотків і то добре

Була б в України патріотична влада, то не брала б ніяких позичок, а трусила офшори Зебіла і його камшотів, на "зароблене" (причому в Кацапстані під прикриттям дядєньок-кдбістів) можна було б цілу армію найманців замутити і будь-яку зброю та ППО купити.

Там статки не менші тих заморожених кацапських активів, а може, і більші.