![]() |
|
Камшот перманентно вгашений, коли пише. - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Камшот перманентно вгашений, коли пише. (/showthread.php?tid=1028) |
Камшот перманентно вгашений, коли пише. - обозреватель Вaлентин Зорин - 16-01-2026 16:36 Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін... Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:32 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=337011.msg28629923#msg28629923 Та нє, просто він перманентно вгашений, коли пише. Меле всіляку чухню, навіть не усвідомлюючи, що сам собі заперечує. Там APD з народження і помножений на алкашку повний розпад особистості. #2 Загальні Обговорення / Re: Укроістерика укрохом"ячків... Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:23 Цитата: Red State від Сьогодні в 14:45 Wrote:А якби вдарив щоб тоді писали? Що це нехтування норм міжнародного права, як заявляв фупівській Замартишка у випадку Венесуели. Дивлячись хто, адже у кожного своя методичка. Сіоністи та агенти Ізраїлю типу голден апла та інших в штанці би пісялись від радощів. #3 Загальні Обговорення / Re: Зарубіжна фінансова допомо... Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:21 Цитата: Red State від Сьогодні в 14:52 Wrote:О! Ну значить ми вам даємо кредит, ви на ці гроші купуєте у нас зброю. А потім ці гроші ви нам ще і повернете. Ну хоч без відсотків і то добре Ну є ще варіант - ми вам нічого не даємо, ви нічого не купуєте і смокчете бібу, поки кацапи Київ беруть. Україна - це ж не бармалєйський Іран, а велична демократія. Яке там затягнути пояси, яке там зробити власні ракети. Єврогеї хай башляють, адже ми їх потужно захищаємо. #4 Загальні Обговорення / Re: Зарубіжна фінансова допомо... Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:18 Цитата: Red State від Сьогодні в 14:52 Wrote:О! Ну значить ми вам даємо кредит, ви на ці гроші купуєте у нас зброю. А потім ці гроші ви нам ще і повернете. Ну хоч без відсотків і то добре Була б в України патріотична влада, то не брала б ніяких позичок, а трусила офшори Зебіла і його камшотів, на "зароблене" (причому в Кацапстані під прикриттям дядєньок-кдбістів) можна було б цілу армію найманців замутити і будь-яку зброю та ППО купити. Там статки не менші тих заморожених кацапських активів, а може, і більші. |