БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини
#1
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Січень 14, 2026, 16:45

Злі язики кажуть, що на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини, коли на нього викотився на ковзанах один тамтешній бегемот. [Image: smilie10.gif]
What's up with these skating overweight women? Вони delusional і думають, що якщо ковзани їх ще тримають, то вони ще ого-го? [Image: facepalm.gif]
А лід же може не тільки потріскатися, а і провалитися під тушканом. [Image: icon_cool.gif]
Reply
#2
Злі язики пліткують, що Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker (which can be effectively deployed to break ice not only on the Kozynka river, but around the Arctic circle - e.g., to facilitate Trump's conquest of Greenland :gigiSmile і в нього чергове загострення. Confusedmilie2:

Він що, реально думає, що якщо буде малювати дурні картинки на чужих жінок, його Лорік якимось магічним чином схудне? :laugh:

Взагалі це непродуктивно з їх боку і показує, наскільки вони шкваряться. :facepalm1:

Як би вони не комизилися та не вигадували, за фактом кожна секунда їх часу і кожен джоуль витраченої в мою сторону енергії говорять лише одне - I assert power over them. 1&

Кожне слово, кожна картинка, кожен порух пальців на клавіатурі в мій бік - це доказ, how much I own them. 1&

That's pretty much it. There is nothing more to it, folks.
Reply
#3
Reply
#4
нада рискнуть создать влог уроков как это делается.
два потока песать: и запись экрана и камеру збоку када Шеф за работой
(хотя Бегимотивна потом может это использовать как явку с повинной в суде).
таке.
Reply
#5
Big Grin

Reply
#6
а одним промптом можна приказать ии штоб бабка стала в 2 раза жирнее (чтоб как в реальной жизни) ?
Reply
#7
Reply
#8
а шоб больше 6 секунд - нужно деньхе, да?

напоминает 4 бесплатных секунды мобильной связи в 2002-м
Reply
#9
Чищу ноут, часть кортинок позакидывала в хфотоветки в закрепе на хронение, прямо в текущие посты ребят.
Exclamation Креатиффна злое я! Exclamation
Reply
#10
(16-01-2026 00:00, 00:00)Джура Wrote: Чищу ноут, часть кортинок позакидывала в хфотоветки в закрепе на хронение, прямо в текущие посты ребят.

нада раздобыть у Шефа пароль Хостенга и залить прям туда
Reply
#11
(15-01-2026 22:49, 22:49)fully accomplished красуня Wrote: Як би вони не комизилися та не вигадували, за фактом кожна секунда їх часу і кожен джоуль витраченої в мою сторону енергії говорять лише одне - I assert power over them.  1&

Кожне слово, кожна картинка, кожен порух пальців на клавіатурі в мій бік - це доказ, how much I own them. 1&

That's pretty much it. There is nothing more to it, folks.


Ебанутая!
Reply
#12
(15-01-2026 22:49, 22:49)fully accomplished красуня Wrote:   icebreaker (which can be effectively deployed to break ice not only on the Kozynka river, but around the Arctic circle - e.g., to facilitate Trump's conquest of Greenland  
     

I assert power over them.   
 how much I own them.  

That's pretty much it.
There is nothing more to it, folks.

Сміявсі
Reply
#13
интересно, а Алёшенька подходит для игры в хоккей?
Reply
#14
кто знает, на каком сроке был выкидыш?
а размер Алексея?
как хоккейная шайба? или ближе к мячу?
Reply
#15
(15-01-2026 23:15, 23:15)1000 чертей Wrote: Big Grin


Погроза - це там, де вона каже « будемо єбатись!» 
О це погроза ! Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: