БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою.
#6
(16-01-2026 22:56, 22:56)OLX Wrote:
(16-01-2026 22:41, 22:41)Старуха Wrote:  потім невідомо де воно насправді осідає. 

Известно где оно оседает. Один старлинк осел у Протасова Вениамина Викторивича

До речі так, Камшотівна хизувалась що один Старлінк купила. А то було для Вєніамна значить..
Reply


Messages In This Thread
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - by Старлінк - 16-01-2026 23:00, 23:00
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - by Вика была права - 16-01-2026 23:17, 23:17
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - by Большой и толстый - 16-01-2026 23:19, 23:19
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - by Нализал диплом - 16-01-2026 23:31, 23:31

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)