БЕГЕМОТІВ НЕМА
Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. (/showthread.php?tid=1038)

Pages: 1 2 3


Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Старуха - 16-01-2026 22:41

Так само єрмачківські псевдоволонтери купують якісь кабелі та щогли, а потім невідомо де воно насправді осідає. Адже актів прийому на баланс у конкретній частині ці ХХХ своїм донаторам не демонструють, а фотки хай запхають собі у свої роздовбані отвори. [Image: smiley23.gif]


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 22:53

Акт прийому передачі чохла на старлінк. Два екземпляри з мокрими печатками. Навіть три, копію у Калгарі.

А потім як це все згорить - списувати з балансу.

Роздовбані отвори, холі фак!


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Трололо - 16-01-2026 22:55

Ебанутая!


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - OLX - 16-01-2026 22:56

(16-01-2026 22:41, 22:41)Старуха Wrote:  потім невідомо де воно насправді осідає. 

Известно где оно оседает. Один старлинк осел у Протасова Вениамина Викторивича


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 22:57

Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Старлінк - 16-01-2026 23:00

(16-01-2026 22:56, 22:56)OLX Wrote:
(16-01-2026 22:41, 22:41)Старуха Wrote:  потім невідомо де воно насправді осідає. 

Известно где оно оседает. Один старлинк осел у Протасова Вениамина Викторивича

До речі так, Камшотівна хизувалась що один Старлінк купила. А то було для Вєніамна значить..


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Guest - 16-01-2026 23:01

(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 23:04

(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Guest - 16-01-2026 23:08

(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:
(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38

І звіти
- зафіксіл шріфт на форумі
- треба ще вінта докупить на сервер
- Камшот новий ролік про тебе зробив
- Колготочна зникла, але я пасу ії Інстаграм 
- Грохнув чергову помиючку
—————————

Ітого з тебе 4367 грн. Цьомкі


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Крокодил - 16-01-2026 23:10

(16-01-2026 23:08, 23:08)Guest Wrote:
(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:
(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38

І звіти
- зафіксіл шріфт на форумі
- треба ще вінта докупить на сервер
- Камшот новий ролік про тебе зробив
- Колготочна зникла, але я пасу ії Інстаграм 
- Грохнув чергову помиючку
—————————

Ітого з тебе 4367 грн. Цьомкі

Что за инстаграмм, линк существует?


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - 1000 чертей - 16-01-2026 23:11

(16-01-2026 23:00, 23:00)Старлінк Wrote:
(16-01-2026 22:56, 22:56)OLX Wrote:
(16-01-2026 22:41, 22:41)Старуха Wrote:  потім невідомо де воно насправді осідає. 

Известно где оно оседает. Один старлинк осел у Протасова Вениамина Викторивича

До речі так, Камшотівна хизувалась що один Старлінк купила. А то було для Вєніамна значить..

+ траф.. миримальный пакет платит баксов 10 в мес за Пидарасова 
Обоснование - поддержание говнофорума.
Дура за «смысл своей жизни» любые деньги отдаст.
Вот цыгану подфартило с его нищенскими доходами на старости лет, такую лохушку сыскал  Big Grin


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 23:13

In long run Мирча обходит Папанова легко


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Транзакция - 16-01-2026 23:13

(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:
(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38

Ну тебе она транзакции давала по 2 штуки баксов.
То хоть выебала или Бздарек напиздел (С)?


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - 1000 чертей - 16-01-2026 23:14

(16-01-2026 23:10, 23:10)Крокодил Wrote:
(16-01-2026 23:08, 23:08)Guest Wrote:
(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:
(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38

І звіти
- зафіксіл шріфт на форумі
- треба ще вінта докупить на сервер
- Камшот новий ролік про тебе зробив
- Колготочна зникла, але я пасу ії Інстаграм 
- Грохнув чергову помиючку
—————————

Ітого з тебе 4367 грн. Цьомкі

Что за инстаграмм, линк существует?

Хуесосов тут как тут  Big Grin


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Пиздежь - 16-01-2026 23:15

(16-01-2026 23:08, 23:08)Guest Wrote:
(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:
(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38

- Колготочна зникла, але я пасу ії Інстаграм 

Бледная донбасская моль настолько неуверена в своей внешности что не сидит в социалках.
А вот твоя жирная дура считает себя курулевой, то и выгребай теперь, лопоухий выблядок Big Grin


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - 1000 чертей - 16-01-2026 23:15

(16-01-2026 23:13, 23:13)Транзакция Wrote:
(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:
(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38

Ну тебе она транзакции давала по 2 штуки баксов.
То хоть выебала или Бздарек напиздел (С)?

Хуесосов, не ему, а на ЗСУ.
А вот тебе дает именно тебе, правда тоже.. официальная версия не тебе, а «на сайт»: Big Grin


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - 1000 чертей - 16-01-2026 23:17

(16-01-2026 23:13, 23:13)Цинічна істота Wrote: In long run Мирча обходит Папанова легко

Я думаю уже обошел. 
Видишь какие жидкие ПРЫЗЫ…  Big Grin
Если где-то пусто, значит где-то густо


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 23:17

(16-01-2026 23:13, 23:13)Транзакция Wrote:
(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:
(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38

Ну тебе она транзакции давала по 2 штуки баксов.
То хоть выебала или Бздарек напиздел (С)?
Мине нихуя не давала. Так шо ебись щоглою у роздовбаный отвір.


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Вика была права - 16-01-2026 23:17

(16-01-2026 23:15, 23:15)1000 чертей Wrote:
(16-01-2026 23:13, 23:13)Транзакция Wrote:
(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:
(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:
(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома!

А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна

И транзакции по 38

Ну тебе она транзакции давала по 2 штуки баксов.
То хоть выебала или Бздарек напиздел (С)?

Хуесосов, не ему, а на ЗСУ.
А вот тебе дает именно тебе, правда тоже.. официальная версия не тебе, а «на сайт»: Big Grin

Нажресси и не помнишь, что пиздел.
Ты ж пиздишь уже четвертый год чтоб она давала, чтоб Фома ее выебал, а не на ВСУ.
Поменял пластинку, старый алкаш? Smile


RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 23:17

(16-01-2026 23:17, 23:17)1000 чертей Wrote:
(16-01-2026 23:13, 23:13)Цинічна істота Wrote: In long run Мирча обходит Папанова легко

Я думаю уже обошел. 
Видишь какие жидкие ПРЫЗЫ…  Big Grin
Если где-то пусто, значит где-то густо

Гарантия + воротник на пальто обновит.