![]() |
|
Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. (/showthread.php?tid=1038) |
Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Старуха - 16-01-2026 22:41 Так само єрмачківські псевдоволонтери купують якісь кабелі та щогли, а потім невідомо де воно насправді осідає. Адже актів прийому на баланс у конкретній частині ці ХХХ своїм донаторам не демонструють, а фотки хай запхають собі у свої роздовбані отвори.
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 22:53 Акт прийому передачі чохла на старлінк. Два екземпляри з мокрими печатками. Навіть три, копію у Калгарі. А потім як це все згорить - списувати з балансу. Роздовбані отвори, холі фак! RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Трололо - 16-01-2026 22:55 Ебанутая! RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - OLX - 16-01-2026 22:56 (16-01-2026 22:41, 22:41)Старуха Wrote: потім невідомо де воно насправді осідає. Известно где оно оседает. Один старлинк осел у Протасова Вениамина Викторивича RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 22:57 Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Старлінк - 16-01-2026 23:00 (16-01-2026 22:56, 22:56)OLX Wrote:(16-01-2026 22:41, 22:41)Старуха Wrote: потім невідомо де воно насправді осідає. До речі так, Камшотівна хизувалась що один Старлінк купила. А то було для Вєніамна значить.. RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Guest - 16-01-2026 23:01 (16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! А у Вайбері - зайди туди, подивись сюди що написав Фіма та Камшотіна RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 23:04 (16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! И транзакции по 38 RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Guest - 16-01-2026 23:08 (16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! І звіти - зафіксіл шріфт на форумі - треба ще вінта докупить на сервер - Камшот новий ролік про тебе зробив - Колготочна зникла, але я пасу ії Інстаграм - Грохнув чергову помиючку ————————— Ітого з тебе 4367 грн. Цьомкі RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Крокодил - 16-01-2026 23:10 (16-01-2026 23:08, 23:08)Guest Wrote:(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! Что за инстаграмм, линк существует? RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - 1000 чертей - 16-01-2026 23:11 (16-01-2026 23:00, 23:00)Старлінк Wrote:(16-01-2026 22:56, 22:56)OLX Wrote:(16-01-2026 22:41, 22:41)Старуха Wrote: потім невідомо де воно насправді осідає. + траф.. миримальный пакет платит баксов 10 в мес за Пидарасова Обоснование - поддержание говнофорума. Дура за «смысл своей жизни» любые деньги отдаст. Вот цыгану подфартило с его нищенскими доходами на старости лет, такую лохушку сыскал
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 23:13 In long run Мирча обходит Папанова легко RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Транзакция - 16-01-2026 23:13 (16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! Ну тебе она транзакции давала по 2 штуки баксов. То хоть выебала или Бздарек напиздел (С)? RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - 1000 чертей - 16-01-2026 23:14 (16-01-2026 23:10, 23:10)Крокодил Wrote:(16-01-2026 23:08, 23:08)Guest Wrote:(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! Хуесосов тут как тут
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Пиздежь - 16-01-2026 23:15 (16-01-2026 23:08, 23:08)Guest Wrote:(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! Бледная донбасская моль настолько неуверена в своей внешности что не сидит в социалках. А вот твоя жирная дура считает себя курулевой, то и выгребай теперь, лопоухий выблядок
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - 1000 чертей - 16-01-2026 23:15 (16-01-2026 23:13, 23:13)Транзакция Wrote:(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! Хуесосов, не ему, а на ЗСУ. А вот тебе дает именно тебе, правда тоже.. официальная версия не тебе, а «на сайт»:
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - 1000 чертей - 16-01-2026 23:17 (16-01-2026 23:13, 23:13)Цинічна істота Wrote: In long run Мирча обходит Папанова легко Я думаю уже обошел. Видишь какие жидкие ПРЫЗЫ… ![]() Если где-то пусто, значит где-то густо RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 23:17 (16-01-2026 23:13, 23:13)Транзакция Wrote:Мине нихуя не давала. Так шо ебись щоглою у роздовбаный отвір.(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Вика была права - 16-01-2026 23:17 (16-01-2026 23:15, 23:15)1000 чертей Wrote:(16-01-2026 23:13, 23:13)Транзакция Wrote:(16-01-2026 23:04, 23:04)Цинічна істота Wrote:(16-01-2026 23:01, 23:01)Guest Wrote:(16-01-2026 22:57, 22:57)Цинічна істота Wrote: Бакота, вайбер и старлинк. Ебите сома! Нажресси и не помнишь, что пиздел. Ты ж пиздишь уже четвертый год чтоб она давала, чтоб Фома ее выебал, а не на ВСУ. Поменял пластинку, старый алкаш?
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - Цинічна істота - 16-01-2026 23:17 (16-01-2026 23:17, 23:17)1000 чертей Wrote:(16-01-2026 23:13, 23:13)Цинічна істота Wrote: In long run Мирча обходит Папанова легко Гарантия + воротник на пальто обновит. |