БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою.
#2
Акт прийому передачі чохла на старлінк. Два екземпляри з мокрими печатками. Навіть три, копію у Калгарі.

А потім як це все згорить - списувати з балансу.

Роздовбані отвори, холі фак!
Reply


Messages In This Thread
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - by Цинічна істота - 16-01-2026 22:53, 22:53
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - by Вика была права - 16-01-2026 23:17, 23:17
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - by Большой и толстый - 16-01-2026 23:19, 23:19
RE: Про роздовбані отвори. Хочу їбатись щоглою. - by Нализал диплом - 16-01-2026 23:31, 23:31

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)