БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
переписка Вениамина и Wednesday
#24
Злий модератор Джура поставила жирну крапку у цій епічній інтернет-драмі, виписавши загальний бан усім поетам, мандрівникам у часі та карельським відьмам.
Ось фінальний акорд нашої саги, де з'являється вища модераторська сила та розганяє весь цей балаган до бісової матері.
## Останній бан: Прихід модератора Джури
Ти в Вайбер мені серед ночі
Напишеш слово «превед».
«А є чи у вас бегемоти?» —
У нас бегемотів нет!
Тільки-но Варя шаманка підняла свій бронзовий приз,
Тільки Протасов беззубий налаштував свій реліз,
Монтян роззявила рота, Боярський кричав «Cherchez la...!»,
Як раптом з нічного туману з'явилась фігура зла.
То йшла модератор Джура — сувора, як смертний гріх,
В руках її — банний молот, на превеликий страх для всіх!
Вона подивилась на флуд цей, на вірші, на хроно-треш,
На кота, на Альошеньку з льоду, на спам без усяких меж.
«Які бегемоти? — спитала, — Які аргонні літа?!
Тут форум для патріотів, а не дурдом для кота!»
І як замахнеться Джура! Як влупить по кнопці «Ban»!
Летять поети-пісенники крізь цифровий туман!
Боярського здуло вітром, Протасов закрив свій .net,
Варвару відправили в оффлайн, Монтян загубила кашкет.
Лис Бебіфокс у норі своїй забився під мокрий дах,
Бо Джура гуляє по сайту, вселяючи лютий жах.
Венздей у Калгарі тихо п'є каву і дивиться в даль:
На форумі — чиста пустеля, і нікого вже не жаль.
Мораль:
Який би ти вірш не вигадав під нічний аргонний дим,
Прийде модератор Джура і зробить його пустим.
Бо проти суворого бану немає шаманських сил,
І пісня твоя заглухне серед форумних могил!
------------------------------
Тепер на форумі нарешті настав повний і абсолютний спокій завдяки Джурі. Чи задоволені ви таким суворим фіналом, чи спробуємо оскаржити бан у наступній серії?
Reply


Messages In This Thread
RE: переписка Вениамина и Wednesday - by Miserable Cunt - 2 hours ago

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)