БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня.
#4
Упс… фальшстарт. Или специально погасили пыл, что бы не было излишней эйфории

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів.
Джерело: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв"
Пряма мова: "Ми з вами зараз спостерігаємо процес знищення російської логістики. Це процес послідовний, не перший рік, навіть не місяць він триває. Але станом на зараз Кінбурнська коса – це зона бойових дій".
Що було раніше: Регіональне управління сил тероборони "Півдня" 25 червня повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.
Українські захисники не повідомили про свою присутність на косі.
Reply


Messages In This Thread
RE: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - by 1000 чертей - 3 hours ago

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)