![]() |
|
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. (/showthread.php?tid=2004) |
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - QAnon - 25-06-2026 12:00 Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. В честь такого - не грех и Кусика на шапку пустить Или посевы чеснока браконьерским трактором нахуй сравнять (прикиньте как от семьи Вениамина воняет весь год когда они эти 2 тонны чеснока в течении года жрут для витаминов и регенерации переломаных косточек Хрустика и сгнивших лёгких Костика. кости-костик. каламбур. ) итакъ: Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції. RE: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - 0-800-501-482 ТРИ БУКВЫ - 25-06-2026 12:50 Захисники встановили український прапор на Кінбурнській косі, окупанти відступають АЛЬОНА МАЗУРЕНКО — 25 ЧЕРВНЯ, 13:31 ![]() СКРИНШОТ ІЗ МАПИ DEEP STATE 122 Регіональне управління сил тероборони "Півдня" повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції. Джерело: регіональне управління Сил територіальної оборони "Південь" ЗСУ Дослівно: "Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони". Деталі: Захисники додали, що сподіваються на те, що колись українські танки все ж дійдуть до Джанкоя, який наразі в окупації. ВІЙНАОКУПАЦІЯ Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування ГОЛОВНЕ СЬОГОДНІ RE: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - 1000 чертей - 25-06-2026 15:52 Слава Украине, Слава ЗСУ ребята!!ф Вениамин Викторович Протасов - колаборант, хуесос и пидарас! Смерть ему! RE: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - 1000 чертей - 25-06-2026 15:54 Упс… фальшстарт. Или специально погасили пыл, что бы не было излишней эйфории У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів. Джерело: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв" Пряма мова: "Ми з вами зараз спостерігаємо процес знищення російської логістики. Це процес послідовний, не перший рік, навіть не місяць він триває. Але станом на зараз Кінбурнська коса – це зона бойових дій". Що було раніше: Регіональне управління сил тероборони "Півдня" 25 червня повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції. Українські захисники не повідомили про свою присутність на косі. |