БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки
#1
Вільне Спілкування / Re: Подвійні Стандарти Форуму ...
Останній допис від [b]Wednesday [/b]- Сьогодні в 17:43

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126773.msg28692733#msg28692733
Цитата Wrote:будував сараї з гнилого дерева

Не те що Булькін сарай - дерево не прогниле, все ще стоїть і навіть не дуже смердить коров"ячим дреком. [Image: smiley24.gif]

ПС. Це ж треба мати настільки скандальний характер, щоб практично з банів не вилазити! [Image: facepalm.gif]

[Image: 7i8R4EE.png]

ПС-2. Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки, чи вже здогадалась, що Болівар двоїх нє винєсєт Булька третє розлучення не потягне? [Image: facepalm1.gif]
Reply


Messages In This Thread
Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - by Entitled Bitch - 7 hours ago

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)