![]() |
|
Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки (/showthread.php?tid=2000) |
Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - Entitled Bitch - 24-06-2026 21:31 Вільне Спілкування / Re: Подвійні Стандарти Форуму ... Останній допис від [b]Wednesday [/b]- Сьогодні в 17:43 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126773.msg28692733#msg28692733 Цитата Wrote:будував сараї з гнилого дерева Не те що Булькін сарай - дерево не прогниле, все ще стоїть і навіть не дуже смердить коров"ячим дреком. ![]() ПС. Це ж треба мати настільки скандальний характер, щоб практично з банів не вилазити! ![]() ![]() ПС-2. Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки, чи вже здогадалась, що Болівар двоїх нє винєсєт Булька третє розлучення не потягне?
RE: Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - Ширвендт - 24-06-2026 21:34 но не твои же слать, сгенерированные в ии, старое жырное уёбище RE: Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - 1000 чертей - 24-06-2026 21:39 Кто бы пиздел? У самой сука еще тот сарай из гнилого дерева, крыша прорвалась |