БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
в ответ на критику Боярского - пропололи на даче чеснок
#8
Ніхуя собі Мірча плантації розвів. Там за рахунок того часнику можна цілий рік щодня з ранку до ночі пити Tyskie і Warku
Reply


Messages In This Thread
RE: в ответ на критику Боярского - пропололи на даче чеснок - by Jerzy Wowczuk - 1 hour ago

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)