БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вальдемар Кровожадный
#1
Вальдемар Кровожадный


Re: Отакий прогнозік. Подивимось
Wolter 
cьогодні в 10:24
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net

DBA, cьогодні в 03:00
Quote:І доречі «1 мільйон 300 тисяч» це не дохлими, як можна наступати на ці граблі вже четвертий рік? Що курите?

============================
Звісно, не всі дохлі, але більшість. До того жу нас рахують по більшому дронами- фотографують, та підраховують. Але скільки трупаків орків не бачать? Скільки присипало, скільки догніває в лісополосах, в засипаних бліндажах та окопах? А скільки орків 300-х, які стали 200-ми? Про їх медичну допомогу ми вже чули багато. Та там поки евакуюють-воно вже здохло. ЯКЩО евакуюють. Тобто трупаків багато. А ось 300-х бачать меньше, що до тих, кого все ж кацапи еваюкували. А так... ну лежить кацапик без ноги та на снігу-поки 300-й. А через пів години вже 200-й. Так що кількість дохлих там майже стільки, скільки заявлено.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)