![]() |
|
Вальдемар Кровожадный - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Вальдемар Кровожадный (/showthread.php?tid=1044) |
Вальдемар Кровожадный - Птах Мадяра Сергей Черновцы - 17-01-2026 17:24 Вальдемар Кровожадный Re: Отакий прогнозік. Подивимось Wolter cьогодні в 10:24 IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net DBA, cьогодні в 03:00 Quote:І доречі «1 мільйон 300 тисяч» це не дохлими, як можна наступати на ці граблі вже четвертий рік? Що курите? ============================ Звісно, не всі дохлі, але більшість. До того жу нас рахують по більшому дронами- фотографують, та підраховують. Але скільки трупаків орків не бачать? Скільки присипало, скільки догніває в лісополосах, в засипаних бліндажах та окопах? А скільки орків 300-х, які стали 200-ми? Про їх медичну допомогу ми вже чули багато. Та там поки евакуюють-воно вже здохло. ЯКЩО евакуюють. Тобто трупаків багато. А ось 300-х бачать меньше, що до тих, кого все ж кацапи еваюкували. А так... ну лежить кацапик без ноги та на снігу-поки 300-й. А через пів години вже 200-й. Так що кількість дохлих там майже стільки, скільки заявлено. |