БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ну почему я вложился в биткоин, а не в монетарное Золото
#3
?Bitcoin «провалився» до $83 тис.

Обличчя тих, хто купив його у жовтні по $120+ тис?

Слідкуємо за ситуацією в каналі Труха⚡️Crypto.
Reply


Messages In This Thread
RE: ну почему я вложился в биткоин, а не в монетарное Золото - by Умервщление Бабок И Старух - 29-01-2026 20:53, 20:53

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)