БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ну почему я вложился в биткоин, а не в монетарное Золото
#2
Exclamation 
Золото обвалилося: за 15 хвилин втратило $6,8 трильйона вартості запасів
АРТУР КРИЖНИЙ — 29 СІЧНЯ, 18:24

GETTY IMAGES


Золото різко подешевшало за 15 хвилин торгів, спотові котирування впали з $5505 за унцію о 17:00 до $4098 о 17:15.
Це випливає з даних TradingView.
Падіння склало $407 за унцію або -7,4%. У перерахунку на "ринкову вартість" усього золота в світі це означає зниження вартості заасів на близько $6,83 трлн — більше, ніж річний ВВП Італії чи Бразилії.
О 18:15 вартість унції золота трохи відскочила до $5266. Загалом за добу ціна впала на 2,7%, проте в річному вимірі метал зріс на 90,6%.
Довідка. Розрахунок "капіталізації" базується на оцінці World Gold Council про приблизно 216 265 тонн золота, видобутого за всю історію (надземні запаси), помноженій на ціну за унцію.
Нагадаємо:
Ціни на золото стрімко зросли до нового історичного максимуму: геополітична напруженість і ослаблення долара продовжили ралі дорогоцінного металу, піднявши його приріст цього року більш ніж до 20%.
Долар США в середу тримався поблизу чотирирічних мінімумів після того, як президент Дональд Трамп відмахнувся від його нещодавньої слабкості.
Reply


Messages In This Thread
RE: ну почему я вложился в биткоин, а не в монетарное Золото - by Криптовалютный Питух - 29-01-2026 19:52, 19:52

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)