04-12-2025 21:29, 21:29
(04-12-2025 21:20, 21:20)попробовать с Пауком Wrote: злоебучий Политический Обозреватель всё не уймётся.
ну почему не издадут закон по отлову и изоляции от общества трампистских мразей
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 21:17
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28601481
Цитата
Цікаво скільки з них належать одній людині (всі знають кому)?
Ну я давно писала, як пофіксити цю проблему і як вирізати цю ракову пухлину з упячки.
Просто викинути в "назавжди" нік "Турчинов" і все устаканиться. Він забанений на практично всіх інших ресурсіх і випил його з ФУП буде a final solution to the problem.miley24:
А що він там скаче із купкою собі подібних на якихось маргінальних помийках, то нікому не цікаво.
Ага, хуй тобі, тоєсть їй. Мафія бєсмєртна!


miley24: