04-12-2025 21:13, 21:13
(04-12-2025 21:07, 21:07)попробовать с Пауком Wrote: Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 20:58
Пора знову закривати реєстрацію, адже купка неадекватів перетворила упячку на балаган.
Чета Онотоле дофига там понаписывал в каждой ветке. В двух бы хватило. Так и точна регистрацию прикроют на хфупе ((
Креатиффна злое я!


![[Image: facepalm.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/facepalm.gif)