21-01-2026 00:00, 00:00
Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики
#9328
Сьогодні в 23:51Останнє редагування: Сьогодні в 23:54 від Wednesday
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1149588.msg28634155#msg28634155
Cмердюча вульгарна помийна бабка, його трусам далеко до твого зас**ного та запраного, як каже твій дружок, є**ла:
Нагадую, шановний пан @авіатор колись задонував цій тварині значну суму на лікування. Оце вона тепер так йому віддячує.
![[Image: smilie9.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/smilie9.gif)
Вони в тому псевдоволонтерському кодлі взагалі віддячують і віддячують. The gift of several thousand dollars keeps on giving!![[Image: smiley14.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/smiley14.gif)
Реально, цих істот навіть не шкода. Мені більше шкода бездомних собак в Києві, ніж оцих виродків без честі, совісті і навіть елементарної порядності.
#9328
Сьогодні в 23:51Останнє редагування: Сьогодні в 23:54 від Wednesdayhttps://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1149588.msg28634155#msg28634155
Цитата Wrote:Чого в г-на Протасова труси такого ж кольору? Неестетично якось. За**рано та запрано.
Cмердюча вульгарна помийна бабка, його трусам далеко до твого зас**ного та запраного, як каже твій дружок, є**ла:
Нагадую, шановний пан @авіатор колись задонував цій тварині значну суму на лікування. Оце вона тепер так йому віддячує.
![[Image: smilie9.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/smilie9.gif)
Вони в тому псевдоволонтерському кодлі взагалі віддячують і віддячують. The gift of several thousand dollars keeps on giving!
![[Image: smiley14.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/smiley14.gif)
Реально, цих істот навіть не шкода. Мені більше шкода бездомних собак в Києві, ніж оцих виродків без честі, совісті і навіть елементарної порядності.

