15-01-2026 16:46, 16:46
Бабка, пора в бан на пол-года
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:42
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28629426
Цитата
Дуже можно і нужно долари або євро на ПейПал! Я виведу в гривню!!
Нагадую: тисніть кнопку доповіді за постійний спам і завалювання гілок незареєстрованою, непідзвітною і неавторизованою власниками УП побирушкою, яка підсіла на чужий ресурс і використовує його для приватного збору коштів "своїм", прикриваючись ЗСУ.
Якщо так буде робити кожен, хто збирає "своїм", у що перетвориться Єрмачка?
milie9:
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:42
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28629426
Цитата
Дуже можно і нужно долари або євро на ПейПал! Я виведу в гривню!!
Нагадую: тисніть кнопку доповіді за постійний спам і завалювання гілок незареєстрованою, непідзвітною і неавторизованою власниками УП побирушкою, яка підсіла на чужий ресурс і використовує його для приватного збору коштів "своїм", прикриваючись ЗСУ.
Якщо так буде робити кожен, хто збирає "своїм", у що перетвориться Єрмачка?
milie9:

