15-01-2026 16:24, 16:24
Зразу розставимо точки над і - я йому нічого донувати не буду.
Це не тому, що в мене нема грошей. Я можу дозволити собі оплатити цей трак повністю за 5 секунд - я тільки на ляльки для себе потратила на Різдво біля третини вартості того трака.
Це не тому, що я ображаюся на Бандерівця особисто. Ні, nothing personal, хоча він поводився по відношенню до мене як остання скотина. Він городив про мене брехню і наклепи, бажав смерті мені і членам моєї родини, хіхікав поряд із психічно хворим, який писав жахливі речі про смерть моєї дитини, and the list goes on and on (так, він писав все це, будучи в драбадан п"яним - але ж вранці він тверезів, проте ні разу, НІКОЛИ за це не вибачився).
Це тому, що це питання принципу і питання цінностей.
На відміну від різного human garbage, чиї слова нічого не значать, бо вони написані на паркані (С), якщо я щось пообіцяла, то я тримаю своє слово.
А я пообіцяла, що не дам ні цента будь-кому на Єрмачці, і я не дам. Крім якщо вони беруть участь у цьому форумі and are eligible for annual forum celebration prises. Наші призери можуть передати призи від мене кому бажають - навіть на ФУП - але я особисто і напряму цього більше ніколи не зроблю.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg27417546
Цитата
Але не буде від мене взагалі нічого - ні грошей, ні підтримки, ні стосунків. З деякими людьми, з якими в мене були ділові відносини раніше, я не бажаю мати ніяких справ і сподіваюсь ніколи не почути від них і не побачити їх взагалі.
І це ще не були перейдені червоні лінії типу цього і Кабсогейта.
Вони дивуються - а чого вона не пускає нас на свій форум, чому does not engage with us, чому не поважає і не сприймає нас серйозно.
Ну тому що в бухгалтерській книзі мого життя вони давно списані в утиль як broken malfunctioning assets.
Я не вважаю їх людьми і не бажаю витрачати на них свій час, увагу і енергію. Крім як, when I feel like it, трохи пошарпати, як кішка грається з напівздохлою мишкою. Це максимум, на що вони заслужили.
А Бандерівцю може купити трак ціла купа його друзів та знайомих. Камшот постійно хвалиться, який він мільйонер, то хай забашляє старіку (С). Його лєпший друг на піраміди бабло знайшов, то знайде і на трака.
miley14:
А я - пас! (С).
miley14:
Це не тому, що в мене нема грошей. Я можу дозволити собі оплатити цей трак повністю за 5 секунд - я тільки на ляльки для себе потратила на Різдво біля третини вартості того трака.
Це не тому, що я ображаюся на Бандерівця особисто. Ні, nothing personal, хоча він поводився по відношенню до мене як остання скотина. Він городив про мене брехню і наклепи, бажав смерті мені і членам моєї родини, хіхікав поряд із психічно хворим, який писав жахливі речі про смерть моєї дитини, and the list goes on and on (так, він писав все це, будучи в драбадан п"яним - але ж вранці він тверезів, проте ні разу, НІКОЛИ за це не вибачився).
Це тому, що це питання принципу і питання цінностей.
На відміну від різного human garbage, чиї слова нічого не значать, бо вони написані на паркані (С), якщо я щось пообіцяла, то я тримаю своє слово.
А я пообіцяла, що не дам ні цента будь-кому на Єрмачці, і я не дам. Крім якщо вони беруть участь у цьому форумі and are eligible for annual forum celebration prises. Наші призери можуть передати призи від мене кому бажають - навіть на ФУП - але я особисто і напряму цього більше ніколи не зроблю.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg27417546
Цитата
Але не буде від мене взагалі нічого - ні грошей, ні підтримки, ні стосунків. З деякими людьми, з якими в мене були ділові відносини раніше, я не бажаю мати ніяких справ і сподіваюсь ніколи не почути від них і не побачити їх взагалі.
І це ще не були перейдені червоні лінії типу цього і Кабсогейта.
Вони дивуються - а чого вона не пускає нас на свій форум, чому does not engage with us, чому не поважає і не сприймає нас серйозно.
Ну тому що в бухгалтерській книзі мого життя вони давно списані в утиль як broken malfunctioning assets.
Я не вважаю їх людьми і не бажаю витрачати на них свій час, увагу і енергію. Крім як, when I feel like it, трохи пошарпати, як кішка грається з напівздохлою мишкою. Це максимум, на що вони заслужили.
А Бандерівцю може купити трак ціла купа його друзів та знайомих. Камшот постійно хвалиться, який він мільйонер, то хай забашляє старіку (С). Його лєпший друг на піраміди бабло знайшов, то знайде і на трака.
miley14:А я - пас! (С).
miley14:

