7 hours ago
нада напесать в ВАК чтоб лешили звания кондедата педагогических наук
|
розстібнув ширінку з вишитою на ній менорою, дістав обрізаного і заправив собі у пащу
|
|
« Next Oldest | Next Newest »
|
| Messages In This Thread |
|
розстібнув ширінку з вишитою на ній менорою, дістав обрізаного і заправив собі у пащу - by Entitled Bitch - 7 hours ago
RE: розстібнув ширінку з вишитою на ній менорою, дістав обрізаного і заправив собі у пащу - by 1000 чертей - 7 hours ago
RE: розстібнув ширінку з вишитою на ній менорою, дістав обрізаного і заправив собі у пащу - by Ширвендт - 7 hours ago
|