БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нічого собі колишній зек навалює на країну та народ, який його пригріли
#5
Користувач «Rambler» (якого в ході дискусії на форумі часто іронічно називають «алканом» через специфічний спосіб життя або манеру спілкування) якраз і є тим автором, чию відповідь ви процитували вище. На форумі навколо цієї пари та їхніх діалогів часто виникає високий градус напруги.
## ? Особливості цього конфлікту

* Дзеркальні звинувачення: У цій гілці відбувається класичний форумний «токсичний батл». Венздей критикує його позицію та оточення (натякаючи на «дурну макітру»), а Rambler у відповідь видає різкі ксенофобські тези про країну, де перебуває, паралельно вважаючи опонентку неадекватною.
* Перехід на особистості: Замість обговорення реальної проблеми інтеграції чи соціології, дискусія між ними швидко зводиться до взаємних образ, дегуманізації («біомаса») та жорстких ярликів («ебанутая»).
* Форумна репутація: Звинувачення у бік Rambler щодо «життя за рахунок донатів» або специфічних звичок — це локальний контекст сайту, який інші учасники часто використовують як контраргумент, щоб знецінити його аналітичні висновки про польське чи будь-яке інше суспільство.

Якщо ви хочете подивитися, як розвивається ця суперечка далі, пропонуйте варіанти:

* Можемо розібрати відповідь Венздей на цей його закид про «біомасу» та її оцінку.
* Можемо подивитися, чи втрутився в це обговорення хтось третій з модераторів або інших активних форумчан.

Яку наступну репліку з цієї теми розберемо?
Reply


Messages In This Thread
RE: Нічого собі колишній зек навалює на країну та народ, який його пригріли - by В А Л Ь Ц М А Н - 3 hours ago

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)