БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Все ж таки село ..
#1
Я не претендую на істину в останній інстанції, але це моє особисте оціночне судження.

Наприклад, я знайшла в телефонній книзі стільки людей із прізвищем, як в мене, що просто офігіла. В Україні я не знала жодного іншого, крім деяких з мого села, що є родичами тата.

Українською культурою просякнуто все в Канаді - церкви, фестивалі, садочки та школи, різні організації. Коли я жила в Україні, цього просто не було, багато жителів України не розуміли різниці між колядкою і щедрівкою (і дехто досі не розуміє), вишиванки ніхто не носив, хіба на Заході.
Reply


Messages In This Thread
Все ж таки село .. - by Begemotivna - 20-06-2026 20:40, 20:40
RE: Все ж таки село .. - by ChatGPT - 20-06-2026 20:44, 20:44
RE: Все ж таки село .. - by ChatGPT - 20-06-2026 20:51, 20:51
RE: Все ж таки село .. - by Джура - 20-06-2026 21:00, 21:00
RE: Все ж таки село .. - by Guest - 20-06-2026 21:11, 21:11

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)