04-12-2025 21:01, 21:01
www.begemotiv.net
Щире Вибачення команди новоствореноґо ското-падонківського форуму Бегемотів.net
за прикрий інцендент з такбимовити фейковою
Кончіною поцріарха ФУП Вольки (Шкарупи Володимира Олександровича)
відомого як Wolter
тупанули, питаннь нема.
але Слав теж тупанув конкрєтно.
справа була наступним чином:
мейл до Слава було розпочато з варіації
фрази, за допомогою якої Рузвельт привертав увагу співрозмовника, що відволікся: «Сьогодні вранці я вбив свою бабусю».
*Франклін Делано Рузвельт (1882-1945) 32-й президент США
таксамо у діловому дописі до Слава щоб важливий допис не загубився серед інших листів чабуречного оліґарха — було використано саме цей прийом.
тобто як наведено у скрині нижче.
ось і все.
звичайна ділова комунікація.
хотіли запросити Слава як виконавчого директора нашого ФУП-подібного сайту www.begemotiv.net (Беґімотів.Нема)
хтож мог подумати, що Слав прочитає лише заґоловок листа
і одразу опублікує його на ФУП, не дочитавши далі.
ще раз щиро вибачаємося що наш сайт для булінгу виключно cвинocoбацюр, ватанів та трампистської мразоти став першопричиною таког от неподобства.
гроші на Вінок Для Вольки, що було зібрано на
https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6
забовʼязуємося перерахувати на придбання «конінки» щоб покращити здоровья та самопочуття славетного Алкофілософа-Поцрєарха ФУП.
нижче - зацитуємо похідний лист, що спричинив прикрий інцендент…
ВНОЧІ ПОМЕР ВОЛЬКА
це щоб привернути уваґу
насправді з наступного приводу:
довгостроково забанений Турчинофф таки вирішив розбити Свиню-Копілку
та створити Розважальне Дзеркало ФУПУ.
з поточною модерацією рано-чи-пізно до цього треба було дійти.
корочще кужучі: пропонуємо долучитися до Ради Директорів Експрементального Дзеркала ФУП усе відбувається за наступним посиланням:
https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6
п.с. якійсь неґідник вже проіхався-но по чутливій темі «чабуреків», ну чи не мразина...
Щире Вибачення команди новоствореноґо ското-падонківського форуму Бегемотів.net
за прикрий інцендент з такбимовити фейковою
Кончіною поцріарха ФУП Вольки (Шкарупи Володимира Олександровича)
відомого як Wolter
тупанули, питаннь нема.
але Слав теж тупанув конкрєтно.
справа була наступним чином:
мейл до Слава було розпочато з варіації
фрази, за допомогою якої Рузвельт привертав увагу співрозмовника, що відволікся: «Сьогодні вранці я вбив свою бабусю».
*Франклін Делано Рузвельт (1882-1945) 32-й президент США
таксамо у діловому дописі до Слава щоб важливий допис не загубився серед інших листів чабуречного оліґарха — було використано саме цей прийом.
тобто як наведено у скрині нижче.
ось і все.
звичайна ділова комунікація.
хотіли запросити Слава як виконавчого директора нашого ФУП-подібного сайту www.begemotiv.net (Беґімотів.Нема)
хтож мог подумати, що Слав прочитає лише заґоловок листа
і одразу опублікує його на ФУП, не дочитавши далі.
ще раз щиро вибачаємося що наш сайт для булінгу виключно cвинocoбацюр, ватанів та трампистської мразоти став першопричиною таког от неподобства.
гроші на Вінок Для Вольки, що було зібрано на
https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6
забовʼязуємося перерахувати на придбання «конінки» щоб покращити здоровья та самопочуття славетного Алкофілософа-Поцрєарха ФУП.
нижче - зацитуємо похідний лист, що спричинив прикрий інцендент…
ВНОЧІ ПОМЕР ВОЛЬКА
це щоб привернути уваґу
насправді з наступного приводу:
довгостроково забанений Турчинофф таки вирішив розбити Свиню-Копілку
та створити Розважальне Дзеркало ФУПУ.
з поточною модерацією рано-чи-пізно до цього треба було дійти.
корочще кужучі: пропонуємо долучитися до Ради Директорів Експрементального Дзеркала ФУП усе відбувається за наступним посиланням:
https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6
п.с. якійсь неґідник вже проіхався-но по чутливій темі «чабуреків», ну чи не мразина...


Креатиффна злое я!
![[Image: tC2u7C0.png]](https://i.imgur.com/tC2u7C0.png)
miley24: