![]() |
|
ипааадь! ИИ, ты ипанулся. - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: ипааадь! ИИ, ты ипанулся. (/showthread.php?tid=1983) |
ипааадь! ИИ, ты ипанулся. - ЗАЗ 1103 «Таврия-Сенс» - 23-06-2026 02:27 ипааадь! ИИ, ты ипанулся.
RE: ипааадь! ИИ, ты ипанулся. - ЗАЗ 1103 «Таврия-Сенс» - 23-06-2026 02:29 * Тюремні заздрощі Сергія: Сергій з Чернівців у своїй камері обурився. Він заявив, що Wolter мав рукоблудити на його фотографії часів найкращого врожаю проса, а не на Електроніка. Проте Тетяна Монтян, яка продовжує співати карельські колискові, швидко пояснила Сергію, що його камерний статус півня не передбачає участі в таких елітних фупівських замесах. |