БЕГЕМОТІВ НЕМА
позднее зажигание: Дыбилоидовна пiдтримує Юлію Тимошенко. медвед, порви дуру. - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: позднее зажигание: Дыбилоидовна пiдтримує Юлію Тимошенко. медвед, порви дуру. (/showthread.php?tid=1035)



позднее зажигание: Дыбилоидовна пiдтримує Юлію Тимошенко. медвед, порви дуру. - Sh₂W₂O Шкурозалупоид Вольфрама - 16-01-2026 21:40

позднее зажигание: Дыбилоидовна пiдтримує Юлію Тимошенко. медвед, порви дуру. 

Загальні Обговорення / Re: А куда пропала Юля Тимошен...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 21:09
Цитата: Wednesday від Сьогодні в 21:05 Wrote:Якщо хто не зрозумів: як виявилось, кримінального провадження за епізодом підкупу Юлією Тимошенко народного депутата Копитіна не існує. А НСРД та обшук в офісі «Батьківщини» проводилися зовсім в іншому кримінальному провадженні – тому самому, що було зареєстроване ще 27.11.2025 і яке не має жодного відношення до епізоду, що інкримінується Тимошенко. А це означає, що всі докази, здобуті стосовно Тимошенко, є нікчемними.

Коли я побачила новини про звинувачення в сторону Юлії Тимошенко, я відразу подумала, що Верховний Зебіл зачищає електоральне поле. А ЮТ висловлювала деякі здорові думки - наприклад, що українську землю не можна продавати іноземцям.

Я рада, що люди, які володіють фактажем, підтверджують мою оцінку.


RE: позднее зажигание: Дыбилоидовна пiдтримує Юлію Тимошенко. медвед, порви дуру. - Sh₂W₂O Шкурозалупоид Вольфрама - 16-01-2026 21:43

Загальні Обговорення / Re: Нудить: Безславність та га...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 21:05


Подивився я судове засідання з обрання запобіжного заходу бабці української корупції. Ну, що вам сказати. Такої ганьби від НАБУ та САП навіть я не очікував.

Питання не у винуватості чи невинуватості Юлії Володимирівни. Ми всі знаємо, що ця яскрава жінка здатна на все. Мова про професійну непридатність, якщо не сказати прямо – дебілізм – директора НАБУ Кривоноса, керівника САП Клименка та всієї їхньої антикорупційної братії.

Судіть самі. Кримінальне провадження, в якому повідомлено про підозру пані Тимошенко, зареєстровано 27 листопада 2025 року. На підставі чого? – А немає підстав. У ЄРДР були внесені відомості, що в НАБУ, мовляв, надійшла інформація про утворення у Верховній Раді України якогось злочинного угруповання – ото й вся підстава. Ми не перший день живемо на цьому світі й розуміємо, з якою метою було зареєстровано таке кримінальне провадження – щоби отримати ухвали на проведення НСРД стосовно всіх народних депутатів, які не проявляють належної пошани до Кривоноса й Клименка. Але ніяких гласних слідчий дій у цьому провадженні не проводилось аж до 9 січня 2026 року.

9 січня 2026 року в НАБУ «добровільно приходить» народний депутат Ігор Копитін, який сам є фігурантом кримінального провадження, що розслідується в НАБУ, рве на грудях сорочку й, за версією прокурора САП, каже, що з дитинства мріяв боротись з корупцією. А також просить видати йому диктофон, щоби записати бесіду з Юлією Володимирівною, яка, начебто, три тижні тому зробила йому непристойну пропозицію – запропонувала голосувати в унісон з фракцією «Батьківщина» в обмін на грошову винагороду.

Детективи зраділи, бо, виявляється, вони не тільки за тиждень до того знали, що в Копитіна прокинеться правосвідомість, але вже 7 січня 2026 року отримали ухвалу слідчого судді з дозволом на проведення НСРД стосовно Тимошенко за допомогою Копитіна. Тобто, Копитін ще не знав, що він піде каятись в НАБУ, а Кривонос і Клименко знали.

Але найцікавіше, що ухвалу на проведення НСРД за участю Копитіна детективи отримали в кримінальному провадженні від 27.11.2025 – бо не могли ж вони внести в ЄРДР відомості, які повідомив Копитін, за два дні до його допиту. Але й після допиту Копитіна в НАБУ також не зареєстрували кримінальне провадження.

Якщо хто не зрозумів: як виявилось, кримінального провадження за епізодом підкупу Юлією Тимошенко народного депутата Копитіна не існує. А НСРД та обшук в офісі «Батьківщини» проводилися зовсім в іншому кримінальному провадженні – тому самому, що було зареєстроване ще 27.11.2025 і яке не має жодного відношення до епізоду, що інкримінується Тимошенко. А це означає, що всі докази, здобуті стосовно Тимошенко, є нікчемними.

При цьому, інкримінується Тимошенко лише розмова з Копитіним 12 січня 2026 року – не більш того. Начебто, під час цієї розмови Тимошенко дала зрозуміти, що готова платити Копитіну та ще двом народним депутатам по 10 тисяч доларів на місяць. Зі слів прокурора САП, саме таку суму Тимошенко, начебто, написала на папері під час розмови.

Але передачі грошей не було – скоріше за все, Копитін просто відмовився від подальшої співпраці з НАБУ. І тоді НАБУїни прийшли ввечері 13 січня в офіс «Батьківщини», коли Тимошенко перебувала там сама, провели трус в її кабінеті та кабінеті народного депутата Власенка, де нічого цікавого не знайшли, і витрясли з сумочки Тимошенко 40 тисяч доларів.

Але на цьому фарс не закінчився. Детектив НАБУ звернувся у ВАКС з клопотанням про обрання запобіжного заходу підозрюваній Тимошенко, не подавши жодних доказів скоєння нею бодай якогось правопорушення. Точніше, єдиним «доказом» є уривок розмови Тимошенко з Копитіним невідомо про що. При цьому самого народного депутата Копитіна сторона обвинувачення не тільки не викликала в суд для надання свідчень щодо предмету розмови з Тимошенко, а, взагалі, зашифрувала його в роздруківці розмови під псевдонімом «Мазур».

Але й це не все: за браком доказів до клопотання про обрання запобіжного заходу Тимошенко детектив НАБУ долучив вирок судді Кірєєва від 11 жовтня 2011 року, яким Тимошенко була засуджена до 7 років позбавлення волі. У такий спосіб детектив НАБУ вирішив довести, що підозрювана є закоренілою рецидивісткою й може переховуватись від слідства.

Ухвалу судді Дубаса, який частково задовольнив клопотання про обрання Тимошенко запобіжного заходу, я навіть коментувати не буду – Віталій Михайловича як був податковим інспектором, так ним і залишився.

І наостанку. НАБУ та Верховна Рада України – це різні гілки влади. Якими б не були народні депутати, переслідування представника законодавчої влади представниками виконавчої влади лише за його політичну діяльність (а залучення голосів з іншої фракції та дії, спрямовані на розвалення монобільшості, – це, безсумнівно, політична діяльність Тимошенко) у цивілізованих країнах вважається неприпустимим.

Більш того, залучення членів парламенту як агентів правоохоронних органів у більшості країн прямо забороняється. І в жодній цивілізованій країні жодний правоохоронний орган не став би ганьбитись кримінальним переслідуванням політика лише на підставі записаної розмови (а в даному випадку – ще й записаної незаконно) без реальної передачі грошей.

Єдине, що мене радує – так це те, що в цьому ганебному фарсі не бере участь старший детектив НАБУ Родіон Геннадійович Бірюков. Бо я б цього не пережив.

#15
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:32
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=337011.msg28629923#msg28629923
[Image: RI4yAaz.png]

Та нє, просто він перманентно вгашений, коли пише. Меле всіляку чухню, навіть не усвідомлюючи, що сам собі заперечує.

Там AsPD та malignant narcissism з народження і помножений на алкашку повний розпад особистості.


RE: позднее зажигание: Дыбилоидовна пiдтримує Юлію Тимошенко. медвед, порви дуру. - Цинічна істота - 16-01-2026 22:54

Блять вона що забула що Турч главюльок???


RE: позднее зажигание: Дыбилоидовна пiдтримує Юлію Тимошенко. медвед, порви дуру. - Julia Ttt - 16-01-2026 23:35

(16-01-2026 21:43, 21:43)Sh₂W₂O Шкурозалупоид Вольфрама Wrote: Загальні Обговорення / Re: Нудить: Безславність та га...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 21:05


Подивився я судове засідання з обрання запобіжного заходу бабці української корупції. Ну, що вам сказати. Такої ганьби від НАБУ та САП навіть я не очікував.

Питання не у винуватості чи невинуватості Юлії Володимирівни. Ми всі знаємо, що ця яскрава жінка здатна на все. Мова про професійну непридатність, якщо не сказати прямо – дебілізм – директора НАБУ Кривоноса, керівника САП Клименка та всієї їхньої антикорупційної братії.

Судіть самі. Кримінальне провадження, в якому повідомлено про підозру пані Тимошенко, зареєстровано 27 листопада 2025 року. На підставі чого? – А немає підстав. У ЄРДР були внесені відомості, що в НАБУ, мовляв, надійшла інформація про утворення у Верховній Раді України якогось злочинного угруповання – ото й вся підстава. Ми не перший день живемо на цьому світі й розуміємо, з якою метою було зареєстровано таке кримінальне провадження – щоби отримати ухвали на проведення НСРД стосовно всіх народних депутатів, які не проявляють належної пошани до Кривоноса й Клименка. Але ніяких гласних слідчий дій у цьому провадженні не проводилось аж до 9 січня 2026 року.

9 січня 2026 року в НАБУ «добровільно приходить» народний депутат Ігор Копитін, який сам є фігурантом кримінального провадження, що розслідується в НАБУ, рве на грудях сорочку й, за версією прокурора САП, каже, що з дитинства мріяв боротись з корупцією. А також просить видати йому диктофон, щоби записати бесіду з Юлією Володимирівною, яка, начебто, три тижні тому зробила йому непристойну пропозицію – запропонувала голосувати в унісон з фракцією «Батьківщина» в обмін на грошову винагороду.

Детективи зраділи, бо, виявляється, вони не тільки за тиждень до того знали, що в Копитіна прокинеться правосвідомість, але вже 7 січня 2026 року отримали ухвалу слідчого судді з дозволом на проведення НСРД стосовно Тимошенко за допомогою Копитіна. Тобто, Копитін ще не знав, що він піде каятись в НАБУ, а Кривонос і Клименко знали.

Але найцікавіше, що ухвалу на проведення НСРД за участю Копитіна детективи отримали в кримінальному провадженні від 27.11.2025 – бо не могли ж вони внести в ЄРДР відомості, які повідомив Копитін, за два дні до його допиту. Але й після допиту Копитіна в НАБУ також не зареєстрували кримінальне провадження.

Якщо хто не зрозумів: як виявилось, кримінального провадження за епізодом підкупу Юлією Тимошенко народного депутата Копитіна не існує. А НСРД та обшук в офісі «Батьківщини» проводилися зовсім в іншому кримінальному провадженні – тому самому, що було зареєстроване ще 27.11.2025 і яке не має жодного відношення до епізоду, що інкримінується Тимошенко. А це означає, що всі докази, здобуті стосовно Тимошенко, є нікчемними.

При цьому, інкримінується Тимошенко лише розмова з Копитіним 12 січня 2026 року – не більш того. Начебто, під час цієї розмови Тимошенко дала зрозуміти, що готова платити Копитіну та ще двом народним депутатам по 10 тисяч доларів на місяць. Зі слів прокурора САП, саме таку суму Тимошенко, начебто, написала на папері під час розмови.

Але передачі грошей не було – скоріше за все, Копитін просто відмовився від подальшої співпраці з НАБУ. І тоді НАБУїни прийшли ввечері 13 січня в офіс «Батьківщини», коли Тимошенко перебувала там сама, провели трус в її кабінеті та кабінеті народного депутата Власенка, де нічого цікавого не знайшли, і витрясли з сумочки Тимошенко 40 тисяч доларів.

Але на цьому фарс не закінчився. Детектив НАБУ звернувся у ВАКС з клопотанням про обрання запобіжного заходу підозрюваній Тимошенко, не подавши жодних доказів скоєння нею бодай якогось правопорушення. Точніше, єдиним «доказом» є уривок розмови Тимошенко з Копитіним невідомо про що. При цьому самого народного депутата Копитіна сторона обвинувачення не тільки не викликала в суд для надання свідчень щодо предмету розмови з Тимошенко, а, взагалі, зашифрувала його в роздруківці розмови під псевдонімом «Мазур».

Але й це не все: за браком доказів до клопотання про обрання запобіжного заходу Тимошенко детектив НАБУ долучив вирок судді Кірєєва від 11 жовтня 2011 року, яким Тимошенко була засуджена до 7 років позбавлення волі. У такий спосіб детектив НАБУ вирішив довести, що підозрювана є закоренілою рецидивісткою й може переховуватись від слідства.

Ухвалу судді Дубаса, який частково задовольнив клопотання про обрання Тимошенко запобіжного заходу, я навіть коментувати не буду – Віталій Михайловича як був податковим інспектором, так ним і залишився.

І наостанку. НАБУ та Верховна Рада України – це різні гілки влади. Якими б не були народні депутати, переслідування представника законодавчої влади представниками виконавчої влади лише за його політичну діяльність (а залучення голосів з іншої фракції та дії, спрямовані на розвалення монобільшості, – це, безсумнівно, політична діяльність Тимошенко) у цивілізованих країнах вважається неприпустимим.

Більш того, залучення членів парламенту як агентів правоохоронних органів у більшості країн прямо забороняється. І в жодній цивілізованій країні жодний правоохоронний орган не став би ганьбитись кримінальним переслідуванням політика лише на підставі записаної розмови (а в даному випадку – ще й записаної незаконно) без реальної передачі грошей.

Єдине, що мене радує – так це те, що в цьому ганебному фарсі не бере участь старший детектив НАБУ Родіон Геннадійович Бірюков. Бо я б цього не пережив.

#15
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:32
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=337011.msg28629923#msg28629923
[Image: RI4yAaz.png]

Та нє, просто він перманентно вгашений, коли пише. Меле всіляку чухню, навіть не усвідомлюючи, що сам собі заперечує.

Там AsPD та malignant narcissism з народження і помножений на алкашку повний розпад особистості.

Ебнутый она ни про Тогча ни про тебя ни про остальных выблядков здешних вообще не думает  Big Grin